بلوک سیمانی سبک در یزد

استان یزد با 131هزار کیلومترمربع وسعت، از شمال و غرب به استان اصفهان، شمال شرق به استان خراسان جنوبی، از جنوب به استان کرمان و استان فارس، محدود است و حدود 700 کیلومتر تا تهران فاصله دارد.

 این استان در کمربند خشک و نیمه‌خشک نیم‌کره شمالی قرار دارد. و دارای 51 دهستان، 23 شهر،20 بخش و 9 شهرستان استز و قریب به یک‌میلیون نفر جمعیت دارد. یزد دارای آب‌وهوای اقلیمی و گرم و خشک و بیشتر وسعت این استان را بیابان تشکیل می‌دهد.

دما در تابستان تا 46 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است. متوسط بارندگی این استان سالانه 110 میلی‌متر گزارش‌شده است.

شهرستان‌های استان یزد شامل شهرستان‌های ابرکوه، اردکان، اشکذر، بافق،بهاباد، تفت، خاتم، میبد، مهریز،میبد و بخش‌های این استان شامل زارچ، عقدا، مروست و نیر می‌باشد .

استفاده از بلوک سیمانی سبک در یزد

دمای بالای هوا و گرمای زیاد در استان یزد باعث افزایش هزینه‌های مصرف انرژی برای خانوار و شهروندان شده است. بلوک سبک به دلیل اینکه عایق دما و صوت است، می‌تواند در ایجاد آسایش ساکنین بسیار مؤثر باشد.

تحقیقات نشان داده اگر از بلوک سیمانی در یزد استفاده شود می‌تواند تا 30 درصد هزینه سرمایش منازل مسکونی را کاهش دهد.

کارخانه بلوک سیمانی در یزد

یکی از مهم‌ترین دلایلی که ایجاد کارخانه بلوک سیمانی در یزد مقرون‌به‌صرفه نیست. این است که فاصله معادنی که مواد اولیه بلوک سبک را تأمین می‌کنند تا استان یزد زیاد است. به دلیل همین بعد مسافت هزینه انبارش کارخانه بلوک سیمانی در یزد بالا بوده و قدرت رقابت را سلب می‌کند.

فروش بلوک سبک سیمانی در یزد

بلوک کریمی با ساله تجربه در تولید بلوک سیمانی سبک استاندارد قادر است. نیاز سازندگان استان یزد به بلوک سبک و استاندارد را تأمین کند. خرید عمده مواد اولیه و تجهیزات به‌روزی که در اختیار کارخانه بلوک کریمی قرار دارد. امکان تولید بلوک سبک با ظرفیت بالا و قیمت رقابتی را در اختیار این مجموعه قرار می‌دهد.

نمایندگی بلوک سبک در یزد

اگرچه هنوز بلوک کریمی نمایندگی رسمی در استان یزد تنفیذ ننموده است. ولی این تمایل وجود دارد در صورت همکاری عمده‌فروشان مصاح ساختمانی در استان یزد قرارداد نمایندگی و عاملیت توزیع فی‌مابین تنظیم شود.

در صورت تمایل می‌توانید با شماره‌های درج‌شده در بخش تماس با ما در ارتباط باشید.